TARKVARA EELISED

Tarkvara eelised

Aitab otsida vigaseid kandeid

Tarkvarasse sisenemisel tõstetakse koheselt esile võimalikud vead töötajate aruandluses, pakkudes väärtuslikku abi inimlike vigade kiirel ja tõhusal tuvastamisel ja nendega tegelemisel. Lisaks saab sarnaseid funktsioone pidevalt arendada ja juurutada.

Vigade parandamine on lihtne ja mugav

Tarkvara sisaldab mitut sisseehitatud otseteed töövoo sujuvamaks muutmiseks. Näiteks kui töötaja unustab päeva lõpus välja lülitada, võimaldab veaotsingu menüü probleemi otse ja tõhusalt lahendada. Lisaks võimaldab tarkvara kannete otse muutmiseks juhtudel, kui töötaja unustab tasustamata pausidest teatada, säästes vajadust liikuda kirjete menüüsse. Sisuliselt automatiseerib tarkvara need ülesanded, eemaldades käsitsi pingutuse koormuse.

Kõik kanded on muudetavad

Tarkvara pakub kasutajatele piiramatut paindlikkust kirjete muutmisel, parandamisel ja kustutamisel, võimaldades tõhusalt ja otstarbekalt parandada töö käigus tekkida võivaid kasutajavigu.
See hõlmab muutujate, näiteks vaheaegade, töötundide, töötajate nimede ja muude asjakohaste parameetrite muutmist.
Teisisõnu võimaldab tarkvara kiiresti ja mugavalt parandada mitmesuguseid kasutajavigu.

Tootmismoodul muudab automaatselt keelt

Tootmismoodul kohandab automaatselt tarkvara keelt vastavalt iga töötaja keeleseadetele, pakkudes töötajatele optimaalset tarkvarakogemust, võimaldades neil vaadata tootmisekraani nende eelistatud keeles.
Hetkel toetab tarkvara eesti, vene ja inglise keeli, võimalusega tarkvarauuenduste kaudu piiranguteta lisada täiendavaid keeli.

 

Töökeskused

Tarkvara sees saab töötajatele määrata kindlad töökeskused, mis võimaldab töötajate andmeid tõhusamalt filtreerida.
Lisaks on kasutajatel võimalik tarkvara sees luua piiramatu arv erinevaid ameteid, mis on kohandatud nende ettevõtte konkreetsetele vajadustele.

Seisakud ja pausid

Tarkvarasätete all on ettevõttel vabadus luua piiramatu arv pause, mida saab määrata kas tasuliseks või tasustamata.
Mõne vaheaja puhul arvutab tarkvara töötasu tavapäraselt, teiste puhul arvestatakse töötasu vastavalt maha.

Palga aruannete vaade

Tarkvara pakub kasutajasõbralikku ja väga põhjalikku palgaarvestusliidest, mis annab ühe pilguga mugava kokkuvõtte kogu kuu töötajate palkadest. Ülevaateaknas konkreetsele töötajale klõpsates on hõlpsasti juurdepääsetav selle kuu üksikasjalik päevavaade, mis võimaldab tõhusalt jälgida ja hallata palgaandmeid.

Palkasid saab eksportida

Lisaks standardfunktsioonidele sisaldab tarkvara käepärast ühe nupuvajutusega võimalust palgaandmete eksportimiseks otse Excelisse. Lisaks saavad kasutajad vajaduse korral kohandatud andmete eksporti luua. Lisaks võimaldab tarkvara luua API-ühendusi kolmanda osapoole raamatupidamistarkvaraga, suurendades veelgi andmeedastuse lihtsust ja tõhusust.

Ettevõtte vajadustest lähtuvate puudumiste nimetuste tegemise võimekus

Tarkvaras on võimalik luua endale sobivate nimedega puudumiste põhjuseid, mida saab seejärel kasutada andmete sisestamisel.

Puudumiste kannete tegemise võimekus

Tarkvaras on võimalik sisestada erinevaid puudumisi, mis aitavad hoida head ülevaadet töötajate töölt eemal olemiste kohta. Lisaks arvestatakse neid tunde ületundide arvestamisel ning puudumiste eest on võimalik maksta töötajatele lisatasu. Näiteks, kui ettevõte soovib toetada haiguslehel olevat töötajat rahaliselt, on selline võimalus kohe olemas.

Palgaarvestus on nii kuu kui tunnipõhine

Tarkvara suudab töötasu arvestada nii kuupalgalistele kui ka tunnialusel töötavatele töötajatele.

Tarkvara arvestab juurde lisatasusid

Kui töötajatel on lisatasusid (n. auto komp, spordi toetus, preemia jne) siis need arvestab tarkvara töötasudele juurde. Tarkvaras on võimalik arvestada nii automaatikaga tekitavaid igakuiseid lisatasusid kui ka ühekordseid lisatasusid.

Tarkvara piiramatu arendamine

Kõige olulisem on tarkvara puhul see, et seda saab piiramatult arendada. Püüame kõik sinu ideed realiseerida ja need tarkvaras sinu kasuks tööle panna.

Töötajate seadistused

Igal töötajal on palju erinevaid seadistusvõimalusi. Töötaja saab olla nii tunnipalgaline kui ka kuupalgalise arvestuse põhine, seega saab tarkvarasse panna nii tootmise kui ka kontori töötajaid. Lisaks on võimalik iga töötaja jaoks määrata keel, milles tarkvara töötab. Töötajatele saab määrata ka lisatasude võimaluse jne.

Töötajat näevad ainult tema juhid

Igale töötajale saab määrata alluvussuhted mis tagab tarkvaras töötaja nähtavaks tegemise ainult tema juhile ja teised tarkvara kasutajad temaga mitte seotud inimesi ei näe ega ei saa teha ka muudatusi. Ühele töötajale saab määrata ka mitu juhti, näiteks osakonna juht, tootmisjuht ja tegevjuht. Sellisel juhul kõik kolm näevad antud töötaja kandeid ja palkasid.

Palga vaatamine tootmises

Tootmise moodulis on võimalik igal inimesel näha oma teenitud töötasu jooksval kuul. Samuti saab vaadata ka minevikus teenitud palkasid. Selleks peab töötaja teadma enda salasõna ja omama kiipi millede koos kasutamisel saabki töötasusid vaadata. See funktsioon tagab kõrge usalduse tarkvara vastu ja töötajad kaotavad õigepea ära enda taskus oleva paberkandjal dubleeriva palgaarvestuse. Samuti aitab see funktsioon leida ka töötajatel vigasid ja seda oma juhile näidata ja läbi selle tagada veel täpsem tarkvara töö

Pühad, tööajafond ja öötasu

Tarkvaras on kõik kalendrid, tööajafondid ja öötasud seadistatavad. Ettevõte saab luua seadistused enda soovidest lähtuvalt ja edasi võtab juba tarkvara seadeid arvesse palkade arvestuses. Eritasudega saab määrata pühadele, ületundidele ja öötöö arvestuses. Kui peaks olema mingid eri kokkulepped töötajatega mingiteks päevadeks siis saab põhi seadetest mööda minna ja juba otse kandel teha erikokkulepetest parandusi

Vahetuste seadistused

Tarkvara võimaldab eel seadistada töötamise vahetusi. Näiteks töötajatele kes töötavad ühes vahetuses saab määrata vahetusepõhised seaded. Töötajad kes töötavad kahes vahetuses, neile saab panna kahe vahetuse seaded. On ka võimalik teha erinevaid kahe vahetustega algseadeid jne. Seaded on olulised siis selleks, et saada aru kus vahetuses töötaja tööl käis või näiteks näha kas töötaja käis endale ettenähtud aegadel korrektselt tööl jne.

Ametid

Ametite info vaatamine ja uue ameti lisamine